Nieuws

Public Matters verwelkomt Wytske de Jong en Niels Reijns als nieuwe collega’s

22-05-2024

Public Matters is verheugd te kunnen aankondigen dat Wytske de Jong en Niels Reijns per direct ons Team versterken als Account Executives. Hun komst markeert wederom een belangrijke stap in onze groei en versterking.

Over Wytske

Wytske brengt veel ervaring mee in internationale betrekkingen en bestuurskunde, verrijkt met haar passie voor taal en communicatie. Bij Public Matters zal haar primaire focus liggen op beleidsvorming en strategische communicatie binnen de gezondheidszorg.

Over Niels

Niels heeft tijdens zijn academische loopbaan grote belangstelling voor zowel nationale als internationale politiek ontwikkeld, gecombineerd met waardevolle ervaringen in het consultancyvak. In zijn nieuwe rol zal hij zich voornamelijk concentreren op strategische advisering binnen de sectoren energie, industrie en technologie.

We zijn erg blij dat deze collega’s ons Team komen versterken en wensen hen veel succes!

"We zijn erg blij dat deze collega’s ons Team komen versterken en wensen hen veel succes!"

Public matters

Interesse in onze dienstverlening? Neem contact met ons op.